: :  O B T I S K Y  : :  ČESKOSLOVENSKÉ LIBERATORY - 1/72 a 1/48
 

Nové obtisky REVI!

Po několika letech pro Vás REVI konečně zase připravilo nové obtisky. Tentokrát jsou to Liberatory a to od 311. perutě. Zatím budou k dispozici v měřítku 1/72, a to zhruba od 25. ledna 2008. Pro čtvrtkaře se objeví až o čtvrt roku později. Obtiskový arch Československé Liberatory/Czechoslovak Liberators pod katalogovým číslem 72 003 bude stát 220,- Kč. Podrobné informace o obtiscích najdete cca 12. ledna 2008 zde na našich internetových stránkách, včetně náhledu obtiskového aršíku a kompletního návodu. Obtisky bude možné objednat přímo v redakci, ať už na dobírku či platbou přes účet nebo u obvyklých obchodníků (MODELIMEX, MPM, Artur Model Centrum Slaný, apod.). Obtisky obsahují jak britské výsostné znaky, tak i čs. poválečné, které se na Liberatorech objevily v létě 1945. V REVI č. 70 zároveň přineseme množství detailních kreseb Liberatorů a jejich vybavení.

Obtisky na Československé Liberatory 1/72 kat. č. 72003 jsou již v prodeji.
Můžete si je objednat přímo v redakci a záleží jen na Vás, jakou formou chcete platit.
Cena obtisků činí 220,- Kč + poštovné.
Pokud byste je chtěli poslat na dobírku, cena poštovného činí 86,- Kč (a to neúčtujeme poštovné v plné výši, Česká pošta opět tuto službu zdražila).
Výrazně na poštovném ušetříte, pokud budete platit složenkou typu „C“ předem nebo na náš bankovní účet, v takovém případě účtujeme poštovné jen 28,- Kč. Údaje potřebné pro platbu převodem Vám zašleme na vyžádání. Takže cena obtisků včetně poštovného při platbě předem činí 248,- Kč (tuto částku můžete rovnou zaslat složenkou na redakční adresu). Obtisky Vám budou zaslány doporučeně.
V případě, že chcete obtisky poslat na dobírku nebo platit bankovním převodem, můžete si je objednat mailem na redakční adrese:
redakce@revi.cz

Jste-li zvyklí nakupovat u firmy MODELIMEX, má již naše obtisky skladem a můžete si je objednat tam.

Po půl roce (tedy později, než jsme slíbili) jsme dokončili obtiskový aršík Československé Liberatory v měřítku 1/48 kat. č. 48003 a od úterý 14. 10. 2008 začneme novinku rozesílat. Můžete si je objednat přímo v redakci a záleží jen na Vás, jakou formou chcete platit. Cena obtisků činí 260,- Kč + poštovné. Pokud byste je chtěli poslat na dobírku, cena poštovného činí 86,- Kč (a to neúčtujeme poštovné v plné výši). Výrazně na poštovném ušetříte, pokud budete platit složenkou typu „C“ předem nebo na náš bankovní účet, v takovém případě účtujeme poštovné jen 28,- Kč. Údaje potřebné pro platbu převodem Vám zašleme na vyžádání (předplatitelé mohou platit pod svým variabilním symbolem). Takže cena obtisků včetně poštovného při platbě předem činí 288,- Kč (tuto částku můžete rovnou zaslat složenkou na redakční adresu). Obtisky Vám budou zaslány doporučeně. V případě, že chcete obtisky poslat na dobírku nebo platit bankovním převodem, můžete si je objednat mailem na redakční adrese: redakce@revi.cz

 

     

ZPĚT
Copyright © 2004 REVI, Webmaster - Jakub Vilingr, Graphics - Luboš Pavel